Tytularny sponsor SPS Volley Piła

Ostatnie granie w tym roku

Klub | Młodziczka

15 stycznia, 2024

💚♥️💚Za nami pierwsza kolejka 3 etapu walki o finał wojewódzki Młodziczek w której przyszło nam się mierzyć z UKS Szamotulanin oraz UKS Piątka Turek.

W pierwszy mecz wchodzimy bez energii co kończy się przegrana 0:2 z Szamotułami. W kolejnym meczu podnosimy się z kolan i wygrywamy 2:1 z UKS Piątka Turek.

Dziękujemy kibicom za wsparcie i czekamy na was na meczach wyjazdowych.

💚❤💚Nasz III ligowy zespół na zakończenie fazy rewanżowej wygrywa z MKS Trzcianka‼️

Pierwszy set to dominacja naszych dziewczyn w każdym aspekcie siatkarskiego rzemiosła👌🏼🏐

W drugim secie nasze przeciwniczki zbudowały sobie wysoką przewagę, którą kontrolowały do samego końca partii🏐

Cieszy nas, że pomimo wysokiej przegranej nasze zawodniczki podniosły się, by w kolejnych dwóch partiach wykazać się większą zawziętością oraz walką, nie odpuszczając do samego końca żadnej piłki👏🏻💥

❤💚❤ W niedzielny poranek nasze juniorki udały się do dalekiego Turka na kolejne zmagania w lidze💥

🏐💥Pierwszy mecz rozegraliśmy z Akademia Energa MKS Kalisz, niestety dwie pierwsze partie zostały zdominowane przez nasze przeciwniczki😔

W ostatnim secie podniosłyśmy się i zaczęłyśmy grać swoją siatkówkę💪🏻 świetne obrony👏🏻 i przemyślane ataki dały nam piłki setowe, jednak kontrowersyjne decyzje sędziów zaważyły na końcówce seta🏐

💥🏐Kolejne spotkanie rozpoczęliśmy z UKS Piątka Turek, sam początek układał się znakomicie- nasze dziewczyny narzuciły przeciwniczkom swoją grę, jednak zdołały one odrobić stratę i zbudować przewagę, którą bardzo konsekwentnie trzymały do samego końca meczu😔

👏🏻Cieszy nas fakt, że podejmujemy walkę z tak bardzo wymagającymi zespołami, które grały w ubiegłym sezonie w półfinałach i finałach Mistrzostw Polski👏🏻

💪🏻Już 7 stycznia zmierzymy się w ostatnim turnieju na własnej hali z zespołami z Turka i Złotowa‼️

❤💚Już Was serdecznie zapraszamy na te spotkania, wasze wsparcie będzie dla nas bardzo ważne💚❤